Yhteistyössä

Kiitämme kaikki yhteistyökumppaneita, yrityksiä ja järjestöjä kuten kaikkia vapaaehtoisia,

joiden ansiota tapahtuma on mahdollista toteuttaa!

 

 

ENGELSBY VERK                                                www.engelsbyverk.fi

LOKAL TAPIOLA / LÄHITAPIOLA                            www.lahitapiola.fi

SIBELCO NORDIC OY                                          www.sibelco.com

VISKO TEEPAK                                                   www.viskoteepak.com

OP                                                                     www.op.fi

BYGGIS                                                              www.byggis.fi/

Juha-Pekan Kiinteistösiivous                                  www.kiinteistosiivous.fi/

DB Marina                                                           www.dbmarina.fi

Fabrik 1986                                                         www.fabrik1686.com

Kemiönsaaren Venekeskus                                    www.venekeskus.com

Kimito Telefon                                                      www.kimitotelefon.fi

Söderlångvik                                                        www.soderlangvik.fi

Textil kompani                                                      www.textilkompani.fi

Varutjänst                                                           www.varutjanst.fi

ÅU                                                                      www.abounderrattelser.fi

Blägä Shop                                                          www.blaga.fi

Bruks Bilservice                                                    www.autonomi.fi/korjaamo/bruks-bilservice-ab-autonomi-taalintehdas

Cake My Way                                                        www.instagram.com/p/Btd9xa-gaUE/?hl=fi

Dalsbruks Sjötrafik                                                www.meriliikenne.fi

Natureffect                                                           www.natureffect.fi

Strandhotellet                                                       www.strandhotellet.fi

Veikon Kone                                                          www.veikonkone.fi/kemionsaari

Actiwell                                                                  www.actiwell.fi

Annonsbladet                                                        www.annonsbladet.fi

Björknäs trädgård                                                  www.bjorknas-tradgard.fi

Ceracon                                                                www.ceracon.fi

FC Boda                                                                www.fcboda.fi

Glashyttan                                                             www.facebook.com/WenoxaglasJarlhohenthal/

Grill Kajen                                                              www.facebook.com/LaituriGrilli

Kimito Apotek                                                        www.kimitoapotek.fi

K market Kompis                                                    www.k-ruoka.fi/kauppa/k-market-kompis

K-Supermarket Kompass                                         www.k-ruoka.fi/kauppa/k-supermarket-kompass

Konditori Mazarin                                                    www.facebook.com/KonditoriMazarin/

Launokorpi                                                             www.ksg.fi/fi/977/fi-jani-launokorpi/

Magnus Nyman LKV                                                 www.nymanlkv.fi

Rosala Bagaren                                                       www.rosalabagaren.fi/

RTV Kimito                                                             www.rtv.fi/toimipaikat/rtv-kemio/

Silver Bar                                                               www.silverbar.fi

Stalls Bar & Food                                                    www.stalls.fi

Tavaratalo Hurrikaani                                               www.tavaratalohurrikaani.fi/

Tiarella                                                                   www.tiarella.net

 



 
 
 

 

 

 

 
 
 

 

 



 

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram